Seo, bir web sitenin Google arama motoru tarafından üst sıralara çıkartılması için en önemli etkendir. Seo kuralları, yalnızca üs sıralara çıkmak için değil aynı zamanda reklam almak için de önemli bir etkendir. Siteniz üzerinde yapacağınız seo çalışmaları sayesinde üst sıralara çıkarak sitenizin şöhretini arttırabilirsiniz. Bu çalışmalar yalnızca tek bir hat üzerinden değil bir çok hat üzerinden yapılmaktadır. Bazı konulara siz yetemeyebilirsiniz. Sizin yetişemediğiniz noktalarda işe biz gireriz.

Koca 10 yılın verdiği deneyim ile Isparta Seo hizmetlerinde öne çıkmaktayız. Isparta Seo alanında öncü markalara seo hizmetleri vererek sitelerini başarılı hale getirdik. Müşterilerimiz ve onların işine verdiğimiz değer ile severek yaptığımız işler birleştiğinde ortaya mükemmel seo çalışmaları çıkmaktadır.

Seo Kuralları Nelerdir?

Seo kuralları, ayrıntılı ve çok uzun bir konudur ancak temel olarak söyleyebileceklerimiz şunlardır:

  • Metin içerisinde %1 oranında analiz yöntemi ile elde edilmiş anahtar kelimelerin kullanılması
  • Özgün ve kaliteli içerikler hazırlanması
  • Hazırlanan içeriklerde başlık uyumlarına dikkat edilmesi

Yukarıda saydığımız seo kuralları sadece sizin uygulayabileceğiniz kurallardır. Bir sonraki safhada işe biz gireriz ve teknik, site içi seo kurallarını uygularız. Uyguladığımız seo teknikleri tamamen siz ve sitenizin başarısı için kusursuzdur. Site içi seo teknikleri ise kabataslak şöyledir:

  • SSL sertifikası ile site güvenliğinin arttırılması
  • Siteye özel tasarım yapılması
  • Tasarıma ek CSS kodları yerleştirilmesi

Saydığımız teknikler kabataslak tekniklerdir. Siz de rahat bir şekilde sipariş vermek ve ziyaretçi sayınızı arttırmak isterseniz güvenle bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Canlı Destek